Zarządzaj firmą!    Dodaj ogłoszenie!

Platforma sprzedażowa

PLATFORMA SPRZEDAŻOWA

Platforma sprzedażowa jest systemem w którym każdy może założyć sklep i zacząć sprzedawać.

Jest ona dedykowana zarówno handlowcom jak i osobom prywatnym, a przede wszystkim klientom, którzy w bezpieczny sposób chcą dokonać zakupów w Internecie, mając do dyspozycji ogromny wybór produktów.

Pomysł platformy sprzedażowej typu Multi Vendor Marketplace zrodził się już w roku 2008. Ze względu na fakt, iż na rynku prężnie działał i działa nadal portal allegro.pl stąd nie było najmniejszych powodów, aby śpieszyć się z realizacją tego projektu. Wszytko należało zrobić z rozwagą i należytą starannością.

Pierwszym krokiem było uruchomienie  w 2011 r. branżowego portalu ogłoszeniowego www.taakidom.pl Następnie sukcesywnie był opracowywany zakres funkcji tak by system mógł skupić rozproszonych sprzedawców dając im miejsce w którym będą mogli w prosty sposób oferować produkty płacąc przy tym prowizję od sprzedaży.

 

PRODUKTY I ZAMÓWIENIA

Najważniejszą funkcją platformy sprzedażowej jest umożliwienie prowadzenia sprzedaży, system pozwala aby każdy mógł założyć swój własny sklep i oferował produkty klientom - użytkownikom portalu.

Klienci mogą wyszukiwać przedmioty po cenie, kategorii, słowach czy też dodawać je do swoich ulubionych.
Po wybraniu produktów klient przechodzi do składania zamówienia, gdzie uzupełnia informacje i dokonuje płatności. Platforma przesyła kwotę na wewnętrzne konto sprzedawcy i odejmie prowizję. Sprzedający dostaje informację mailem jak również wszystko jest widoczne w Panelu Sklepu.

 

OPINIOWANIE

Platforma sprzedażowa udostępnia klientom kompleksowy system ocen. Wystawiając opinię, klient może: opisać produkt, wystawić mu ocenę czy też dodać jego zdjęcia.

Dodanie zdjęcia przez klienta pozwala na sprawdzenie jak dany produkt wygląda w rzeczywistości, uchroni to kupujących od kupienia produktów które tylko na profesjonalnych zdjęciach sprzedającego wyglądają dobrze.

System opiniowania zobowiązuje sprzedawców do ciągłego dbania o jakość produktów i obsługi.

 

KATALOG SKLEPÓW

Platforma sprzedażowa posiada funkcję bazy sklepów dzięki czemu klient może przeglądać sprzedawców wchodzić w wybrany przez siebie sklep

Zobaczyć informacje o danym sklepie

Przeglądać produkty sklepu

Wysyłać wiadomości

Czytać opinię o oferowanych produktach

 
PANEL SPRZEDAWCY

Platforma sprzedażowa posiada dedykowaną część dla sklepów. Aplikacja ta pozwala na pełne zarządzanie własnym sklepem. Sprzedawca może zarządzać produktami, zamówieniami, może rozmawiać przez prywatne wiadomości. Czy też sprawdzać obecny stan konta i wypłacać zgromadzone środki na własne konto bankowe.

Ważną funkcją jest możliwość importu produktów. Dzięki tej funkcji sprzedawca może szybko pobrać produkty i od razu dodać je do oferty. Co skraca czas dodawania ich do oferty i tym samym ułatwia korzystanie z niej nowym sprzedawcom.

Robimy to co  sprawia nam przyjemność i robimy to dla Was.

Copyright © 2018 - 2022 TAKIDOM.PL IGA LISIECKA. Wszystkie prawa zastrzeżone.
   

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.