Zarządzaj firmą!    Dodaj ogłoszenie!

Portal ogłoszeniowy

Udostępniamy Państwu nowoczesny i kompleksowy multibranżowy portal ogłoszeń. Produkt ten jest owocem naszych doświadczeń jakie zgromadziliśmy w trakcie ośmiu lat funkcjonowania naszego portalu branżowego z ogłoszeniami nieruchomości www.takidom.pl

Przedstawiamy Państwu portal posiadający wszystkie funkcje potrzebne do łatwego wystawiania i wyszukiwania ogłoszeń. Dzięki nam prawdopodobnie dotrzecie do największej grupy odbiorców.


Poszukującym i ogłoszeniodawcom umożliwiamy

Logowanie, rejestrację (z aktywacją), przypominanie hasła (z potwierdzeniem).

Dodawanie ogłoszeń wraz z lokalizacją ogłoszeń na mapie a także dynamiczne dodawanie zdjęć.

Pełne dopasowanie „dodatkowych informacji” do ogłoszenia wraz z filtrowaniem i pokazywaniem wybranych na liście ogłoszeń.

Drukowanie ogłoszeń (według szablonu z ustawień), generowanie pdf (według szablonu z ustawień), dynamiczne dodawanie ogłoszeń do obserwowanych, wysyłanie wiadomości do ogłoszeniodawcy, zgłaszanie nadużyć, polecanie znajomym.

Przyjmowanie płatności za ogłoszenia (przelew zwykły, przelew on-line ) z możliwością wystawienia faktury VAT.

Płatność punktami, można włączyć wewnętrzny portfel przez co użytkownik może raz zapłacić większą kwotę.

System wiadomości z odbieraniem, wysyłaniem, usuwaniem wiadomości a także informacją kiedy wiadomość została przeczytana.

Promowanie ogłoszeń poprzez ich wyróżnianie punktami, umieszczanie na głównej stronie portalu i odnawianie daty dodania.

Robimy to co  sprawia nam przyjemność i robimy to dla Was.

Copyright © 2018 - 2022 TAKIDOM.PL IGA LISIECKA. Wszystkie prawa zastrzeżone.
   

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.