Zarządzaj firmą!    Dodaj ogłoszenie!

Zaproszenie

Jest już możliwość dokonania aktywacji i promocji ogłoszeń na multibranżowym portalu ogłoszeniowym www.alexmulti.com - pretendującym do miana lidera w kategorii wielobranżowy marketplace w Polsce.

 

Już teraz:

1. Dodaj i promuj ogłoszenie w dziale towary i usługi.

2. Aktywuj i promuj wpisy w katalogu firm.

 

Zapraszamy do aktywacji i promowania ogłoszeń w dziale towary i usługi.

Otrzymujecie Państwo możliwość dodania, aktywacji i promowania swoich ogłoszeń w dziale towary i usługi na multibranżowym portalu ogłoszeniowym www.alexmulti.com, który uruchomiliśmy w celu zminimalizowania Państwa kosztów związanych ze sprzedażą przez Internet.

 

Zapraszamy do aktywacji i promowania ogłoszeń będących wpisem w katalogu firm.

Udostępniamy Państwu możliwość dodania, aktywacji i promowania ogłoszeń będących wpisami w katalogu firm publikowanym na alexmulti.com

Nasz katalog firm został podzielony na dwie kategorie ze względu na:

Rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej ( w skrócie Rodzaj PKD)

Branżę w której prowadzona jest działalność gospodarcza ( w skrócie Branża )- funkcjonalność dostępna od września 2019 r

 

Rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej ( Rodzaj PKD )

Struktura kategorii ( drzewo kategorii ) powstało w oparciu o podział rodzajów działalności gospodarczych, wykonywanych przez podmioty gospodarcze działające na rynku zgodnie z Polską Klasyfikacją Działalności ( PKD) wprowadzoną na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 24 grudnia 2007 r. w sprawie Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD).

Treści wpisu w kategorii Rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej ( Rodzaj PKD ) zawierają podstawowe dane teleadresowe pochodzące z ogólnodostępnych baz danych publikowanych pod nazwą Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej ( w skrócie CEIDG ), które są dostępne na stronie www.prod.ceidg.gov.pl

Użytkownicy portalu alexmulti.com mogą wyszukiwać firmy, które prowadzą dany rodzaj działalności gospodarczej. Po wyświetleniu danych kontaktowych mogą kontaktować się z poszczególnymi firmami w celu uzyskania niezbędnych informacji lub nawiązania współpracy.

 

Branża w której prowadzona jest działalność gospodarcza ( Branża )

Struktura kategorii ( drzewo kategorii ) powstało w oparciu o podział sposobów przejawianej aktywności gospodarczej na grupy, które kształtowały się w codziennym użyciu.

  

Opłaty za ogłoszenie.

Opłata za publikację ogłoszenia wynosi 0 zł.

Promowanie ogłoszenia odbywa się za pomocą ich wyróżniania.

Koszt wyróżnienia zaczyna się od 5 zł brutto  za każdy punkt wyróżnienia.

Wyróżnienie ważne jest przez okres jednego miesiąca.

Ilość punktów wyróżnienia jest dowolna.

Ilość punktów wyróżnienia decyduje o położeniu ogłoszenia na liście wynikowej wyszukiwania.

Im wyższa liczba punktów wyróżnienia, tym wyższa pozycja na liście wynikowej wyszukiwania.

 

 

Robimy to co  sprawia nam przyjemność i robimy to dla Was.

Copyright © 2018 - 2023 TAKIDOM.PL IGA LISIECKA. Wszystkie prawa zastrzeżone.
   

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.